چاپ روی گل

چاپ روی گل

چاپ روی گل، ترکیبی از هنر و تکنولوژی است. یکی از خصلت های آدمی تنوع طلبی می باشد و آدم ها دوست دارند چیزهای جدید و نو را امتحان کنند که این موضوع، هم به زندگی معنای جدید و تازه ای می بخشد و هم اینکه به اقتصاد کشور کمک می کند. گلفروشی فلورا گل آمادگی خذمات چاپ روی گلهای طبیعی را دارد

در گذشته شما اگر می خواستید احساسات تان را برای دیگران بیان کنید یکی از بهترین روش ها، هدیه دادن گل به طرف مقابل بود. اما امروزه با وجود تکنولوژی های جدید و بی نظیر، قادر خواهید بود هرگونه پیامی را که دارید بصورت شخصی شده، روی گل های تازه چاپ کنید و به این صورت احساساتتان را بصورت موثرتری به فرد مورد نظر نشان دهید.

چاپ روی گل، ترکیبی از هنر و تکنولوژی است. یکی از خصلت های آدمی تنوع طلبی می باشد و آدم ها دوست دارند چیزهای جدید و نو را امتحان کنند که این موضوع، هم به زندگی معنای جدید و تازه ای می بخشد و هم اینکه به اقتصاد کشور کمک می کند.

هنگامی که شما پیام سفارشی تان را به ما جهت چاپ روی گل اعلام می کنید آن فقط یک جمله یا یک عبارت یا یک تصویر نیست؛ بلکه، آن یک حقیقت بزرگ است. مثلا: گل رز قرمز، به معنای عشق و گل رز زرد، به معنای دوستی و محبت است. اما یک گل رزی که روی گلبرگ های آن پیامی چاپ شده است معانی بیشتری می تواند داشته باشد و مطمئنا روی مخاطب اصلی تان، تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

گل های رز، شیپوری و لیلیوم عمدتا برای مناسبت های خاص و شخصی هدیه داده می شود و چاپ روی گل ها ی اشاره شده از نظر کیفیت چاپ، بهترین نتیجه را می دهد واین زیباترین استراتژی هست که احساسات و یا پیام شما از طریق چاپ روی گل های تازه به فرد گیرنده انتقال پیدا می کند.

حال اگر شما بتوانید پیام تان را متناسب با شناخت بازارهدفتان انتخاب کنید وسپس آن پیام روی گلبرگ های یک گل تازه طبیعی توسط ما چاپ شود مطمئنا در تداوم برقراری روابط با آن ها، نتیجه بهتری خواهید گرفت. پس این فرصت را از دست ندهید. هر چه سریعتر پیامتان را انتخاب کرده و آن را جهت سفارش به ما اعلام کنید.

شعارهای تبلیغاتی به همراه لوگوی شرکت ها یا سازمان ها روی گلبرگ های گل تازه، یک روش جدیدی برای برند سازی و توسعه کسب و کار می باشد و می تواند نقش مهمی در جایگاه یابی ذهن مشتری ((positionong داشته باشد. شما می توانید با سفارش دادن چاپ لوگوی و شعار تبلیغاتی شرکت تان یا سازمان تان بر روی گل های رز، به عنوان هدیه ای زیبا، آنها را به کارمندان تان و یا مشتریان تان جهت قدردانی کردن از زحماتشان بدهید.

گل فروشی آنلاین فلوراگل٬ این فرصت را برای شرکتها٬ ادارات٬ سازمانها٬ارگانهاو.. جهت برگزاری سمینارها ٬ همایشها وکنفرانس ها و.. فراهم کرده است که بتوانند پیام شان را در قالب چاپ روی گل از قبیل:چاپ لوگوی شرکت٬جمله انگیزشی, جمله تبلیغاتی ٬ عکس و یا هرچیز دیگری روی گل , به بازار هدف یا جامعه هدفشان برسانند .
هم اکنون می توانید فرم زیر را جهت سفارش تکمیل کرده و برای ما ارسال نمایید تا نسبت به سفارش شما در اسرع وقت اقدام شود یا اینکه با شماره تلفنهای موجود در صفحه تماس با ما, تماس گرفته وسفارش خود را اعلام نمایید.